Avoin Lähde · Kieli: Italiano

Italia · Jätevesi, jätteet, puhdistus ja ympäristö

Virallinen TED-otsikko · Italiano

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Comune di Dalmine · Italia

Määräaika 21.9.2026 klo 8.00 UTC
Arvioitu arvo450 000 EUR
Julkaistu31.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Italiano

Mitä hankitaan?

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 597251-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 597251-2026, tarkistettu viimeksi 3.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.