Otwarte Źródło · Język: Italiano

Włochy · Ścieki, odpady, sprzątanie i środowisko

Oficjalny tytuł TED · Italiano

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Comune di Dalmine · Włochy

Termin 21 wrz 2026, 08:00 UTC
Szacunkowa wartość450 000 EUR
Opublikowano31 sie 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Italiano

Co jest przedmiotem zamówienia?

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

Nie znaleziono jeszcze żadnego innego powiązanego ogłoszenia.

  1. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej Bieżące ogłoszenie

    · TED 597251-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 597251-2026, ostatnia weryfikacja: 3 wrz 2026, 10:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.