Deschis Sursă · Limbă: Hrvatski

Croația · Servicii de arhitectură, inginerie și inspecție

Titlu oficial TED · Hrvatski

Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju

LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE · Croația

Termen-limită 14 sept. 2026, 08:00 UTC
Valoare estimată250.000 EUR
Publicat2 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Hrvatski

Ce se achiziționează?

Predmet nabave je glavni nadzor i stručni nadzor nad radovima dogradnje postojećeg proizvodno-skladišnog objekta (farmaceutska djelatnost) koji se gradi na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom.

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 585722-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare

    · TED 593054-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗
  3. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 605120-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 605120-2026, ultima verificare: 2 sept. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.