Avoin Lähde · Kieli: Hrvatski

Kroatia · Arkkitehti-, insinööri- ja tarkastuspalvelut

Virallinen TED-otsikko · Hrvatski

Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju

LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE · Kroatia

Määräaika 14.9.2026 klo 8.00 UTC
Arvioitu arvo250 000 EUR
Julkaistu2.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Hrvatski

Mitä hankitaan?

Predmet nabave je glavni nadzor i stručni nadzor nad radovima dogradnje postojećeg proizvodno-skladišnog objekta (farmaceutska djelatnost) koji se gradi na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom.

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 585722-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus

    · TED 593054-2026

    Muutetut osiot: 1 Avaa virallinen ilmoitus ↗
  3. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 605120-2026

    Muutetut osiot: 1 Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 605120-2026, tarkistettu viimeksi 2.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.