Åben Kilde · Sprog: Hrvatski

Kroatien · Arkitekt-, ingeniør- og inspektionstjenester

Officiel TED-titel · Hrvatski

Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju

LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE · Kroatien

Frist 14. sep. 2026 08.00 UTC
Anslået værdi250.000 EUR
Offentliggjort2. sep. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Hrvatski

Hvad indkøbes?

Predmet nabave je glavni nadzor i stručni nadzor nad radovima dogradnje postojećeg proizvodno-skladišnog objekta (farmaceutska djelatnost) koji se gradi na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom.

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 585722-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse

    · TED 593054-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗
  3. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 605120-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 605120-2026, senest kontrolleret 2. sep. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.