Avatud Allikas · Keel: Hrvatski

Horvaatia · Arhitektuuri-, inseneri- ja inspekteerimisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Hrvatski

Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju

LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE · Horvaatia

Tähtaeg 14. sept 2026 08:00 UTC
Eeldatav maksumus250 000 EUR
Avaldatud2. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Hrvatski

Mida hangitakse?

Predmet nabave je glavni nadzor i stručni nadzor nad radovima dogradnje postojećeg proizvodno-skladišnog objekta (farmaceutska djelatnost) koji se gradi na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom.

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 585722-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade

    · TED 593054-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗
  3. Parandusteade Praegune teade

    · TED 605120-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 605120-2026, viimati kontrollitud 2. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.