Open Bron · Taal: Italiano

Italië · Meubilair, huishoudelijke apparaten en schoonmaakproducten

Officiële TED-titel · Italiano

Procedura aperta n. 30/2026 - Fornitura e posa in opera di arredi per gli Uffici della Città di Torino - 3 lotti - CUP C19I26000430007 - C17B19000330007

Città di Torino - Divisione Contratti e Appalti - Appalti di Servizi e Forniture · Italië

Termijn 23 sep. 2026 12:00 UTC
Geraamde waarde451.705,32 EUR
Gepubliceerd3 sep. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · Italiano

Wat wordt ingekocht?

Procedura aperta n. 30/2026 - Fornitura e posa in opera di arredi per gli Uffici della Città di Torino - 3 lotti - CUP C19I26000430007 - C17B19000330007

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

Er is nog geen andere gerelateerde aankondiging gevonden.

  1. Aankondiging van opdracht Huidige aankondiging

    · TED 608227-2026

    Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 608227-2026, laatst gecontroleerd op 4 sep. 2026 09:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.