Avoin Lähde · Kieli: Italiano

Italia · Huonekalut, kodinkoneet ja puhdistustuotteet

Virallinen TED-otsikko · Italiano

Procedura aperta n. 30/2026 - Fornitura e posa in opera di arredi per gli Uffici della Città di Torino - 3 lotti - CUP C19I26000430007 - C17B19000330007

Città di Torino - Divisione Contratti e Appalti - Appalti di Servizi e Forniture · Italia

Määräaika 23.9.2026 klo 12.00 UTC
Arvioitu arvo451 705,32 EUR
Julkaistu3.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Italiano

Mitä hankitaan?

Procedura aperta n. 30/2026 - Fornitura e posa in opera di arredi per gli Uffici della Città di Torino - 3 lotti - CUP C19I26000430007 - C17B19000330007

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 608227-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 608227-2026, tarkistettu viimeksi 4.9.2026 klo 9.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.