Oscailte Foinse · Teanga: Italiano

an Iodáil · Troscán, fearais tí agus táirgí glantacháin

Teideal oifigiúil TED · Italiano

Procedura aperta n. 30/2026 - Fornitura e posa in opera di arredi per gli Uffici della Città di Torino - 3 lotti - CUP C19I26000430007 - C17B19000330007

Città di Torino - Divisione Contratti e Appalti - Appalti di Servizi e Forniture · an Iodáil

Spriocdháta 23 MFómh 2026 12:00 UTC
Luach measta451,705.32 EUR
Foilsithe3 MFómh 2026
Oscail an fógra oifigiúil ↗

Achoimre oifigiúil · Italiano

Cad atá á sholáthar?

Procedura aperta n. 30/2026 - Fornitura e posa in opera di arredi per gli Uffici della Città di Torino - 3 lotti - CUP C19I26000430007 - C17B19000330007

Stair na bhfógraí

Amlíne an tsoláthair

Lean na príomhchéimeanna agus na nuashonruithe a bhaineann leis an nós imeachta soláthair seo.

Níor sainaithníodh aon fhógra gaolmhar eile go fóill.

  1. Fógra comórtais Fógra reatha

    · TED 608227-2026

    Oscail an fógra oifigiúil ↗

Cuireadh an amlíne le chéile ó fhógraí oifigiúla TED atá nasctha. Is iad na doiciméid oifigiúla atá i réim.

Foinse agus iontaofacht

Foinse: fógra oifigiúil TED 608227-2026, seiceáilte go deireanach an 4 MFómh 2026 09:05. Is í an bhunfhoilseachán an fhoinse údarásach.

Tá na sonraí athstruchtúrtha chun iad a léamh níos éasca. Is iad an fógra oifigiúil agus na doiciméid soláthair a bhíonn i réim i gcónaí.