Avatud Allikas · Keel: Deutsch

Saksamaa · Ehitustööd

Ametlik TED-i pealkiri · Deutsch

Neubau Hallenbad Oppenheim

Verbandsgemeinde Rhein-Selz · Saksamaa

Tähtaeg 22. sept 2026 07:30 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Deutsch

Mida hangitakse?

Die Estrich-, Abdichtung- und Fliesenarbeiten des Neubaus Hallenbad Oppenheim (Grundfläche ca. 2230m²) umfassen folgende Arbeiten: Zementheizestrich und Zement Verbundestrich ca. 1.300 m² Zementputz Wände ca. 380 m² Zem. Verbundabdichtung Boden ca. 1.120 m² Zem. Verbundabdichtung Wand ca. 380 m² Bodenfliesen 5x5cm ca. 1.300 m² Wandfliesen 5x5cm ca. 380 m² Lehrschwimmbecken mit zem. Verbundabdichtung: Zementverbundestrich Becken ca. 96 m² Wand- und Bodenfliesen 5x5 cm ca. 130 m² Beckenkopf Finnische Rinne ca. 43 m² Kleinkinderbecken mit zem. Verbundabdichtung: Zementverbundestrich Becken ca. 45 m² Wand- und Bodenfliesen Glasmosaikfliesen Wand 2x2cm ca. 48 m² Glasmosaikfliesen 2x2cm auf Wasserlaufpodest ca. 21 m²

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 583526-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 592329-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 592329-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 08:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.