Otevřeno Zdroj · Jazyk: Deutsch

Německo · Stavební práce

Oficiální název TED · Deutsch

Neubau Hallenbad Oppenheim

Verbandsgemeinde Rhein-Selz · Německo

Lhůta 22. 9. 2026 7:30 UTC
Předpokládaná hodnotaNeuvedeno
Zveřejněno27. 8. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Deutsch

Co je předmětem zakázky?

Die Estrich-, Abdichtung- und Fliesenarbeiten des Neubaus Hallenbad Oppenheim (Grundfläche ca. 2230m²) umfassen folgende Arbeiten: Zementheizestrich und Zement Verbundestrich ca. 1.300 m² Zementputz Wände ca. 380 m² Zem. Verbundabdichtung Boden ca. 1.120 m² Zem. Verbundabdichtung Wand ca. 380 m² Bodenfliesen 5x5cm ca. 1.300 m² Wandfliesen 5x5cm ca. 380 m² Lehrschwimmbecken mit zem. Verbundabdichtung: Zementverbundestrich Becken ca. 96 m² Wand- und Bodenfliesen 5x5 cm ca. 130 m² Beckenkopf Finnische Rinne ca. 43 m² Kleinkinderbecken mit zem. Verbundabdichtung: Zementverbundestrich Becken ca. 45 m² Wand- und Bodenfliesen Glasmosaikfliesen Wand 2x2cm ca. 48 m² Glasmosaikfliesen 2x2cm auf Wasserlaufpodest ca. 21 m²

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 583526-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 592329-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 592329-2026, naposledy ověřeno 28. 8. 2026 8:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.