Abierto Fuente · Idioma: Română

Rumanía · Trabajos de construcción

Título oficial de TED · Română

Proiectare si executie lucrari pentru OBIECTIVUL DE INVESTIȚII: ÎNFIINȚARE RETEA INTELIGENTA DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN UAT-URILE PARTENERE ( UAT BOTENI, UAT HARTIESTI, UAT VULTURENI SI UAT DAVIDESTI)

ASOCIAȚIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ GAZE BOTENI-HÂRTIEȘTI-VULTUREȘTI-DAVIDEȘTI · Rumanía

Plazo 18 sept. 2026 12:00 UTC
Valor estimado121.565.515,75 RON
Publicado4 sept. 2026
Abrir el anuncio oficial ↗

Resumen oficial · Română

¿Qué se contrata?

A. Serviciile ce fac obiectul contractului vizat sunt: - Elaborarea DTAC si DTOE, - Documentatii tehnice pentru avize/acorduri/autorizatii - Consultanta si intocmire documentatii pentru autorizare infiintare retea ANRE - Elaborarea proiectului tehnic (PTh); - Elaborarea proiectului de organizare a executiei (P.O.E.) - Elaborarea detaliilor de executie (DDE); - Verificarea tehnica a proiectarii prin verificatori autorizati - Asistenta tehnica din partea proiectantului pe durata executiei lucrarilor Serviciile de mai sus vor fi in concordanta cu Hotararea de Guvern nr. 907/2016 privind etapele de elaborare si continutul cadru al documentatiilor tehnico - economice aferente obiectivelor/proiectelor de investitii finantate din fonduri publice cu modificarile si completarile ulterioare. B. Lucr

Historial del anuncio

Cronología del procedimiento de contratación

Sigue las principales etapas y actualizaciones vinculadas a este procedimiento de contratación.

  1. Anuncio de licitación

    · TED 539658-2026

    Abrir el anuncio oficial ↗
  2. Anuncio de rectificación Anuncio actual

    · TED 610020-2026

    Secciones modificadas: 1 Abrir el anuncio oficial ↗

La cronología se ha elaborado a partir de los anuncios oficiales de TED vinculados. Prevalecen los documentos oficiales.

Fuente y fiabilidad

Fuente: anuncio oficial de TED 610020-2026, comprobado por última vez el 4 sept. 2026 10:05. La publicación original sigue siendo la referencia.

Los datos se reestructuran para facilitar su lectura. El anuncio oficial y los documentos de contratación siempre prevalecen.