Avatud Allikas · Keel: Română

Rumeenia · Ehitustööd

Ametlik TED-i pealkiri · Română

Proiectare si executie lucrari pentru OBIECTIVUL DE INVESTIȚII: ÎNFIINȚARE RETEA INTELIGENTA DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN UAT-URILE PARTENERE ( UAT BOTENI, UAT HARTIESTI, UAT VULTURENI SI UAT DAVIDESTI)

ASOCIAȚIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ GAZE BOTENI-HÂRTIEȘTI-VULTUREȘTI-DAVIDEȘTI · Rumeenia

Tähtaeg 18. sept 2026 12:00 UTC
Eeldatav maksumus121 565 515,75 RON
Avaldatud4. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Română

Mida hangitakse?

A. Serviciile ce fac obiectul contractului vizat sunt: - Elaborarea DTAC si DTOE, - Documentatii tehnice pentru avize/acorduri/autorizatii - Consultanta si intocmire documentatii pentru autorizare infiintare retea ANRE - Elaborarea proiectului tehnic (PTh); - Elaborarea proiectului de organizare a executiei (P.O.E.) - Elaborarea detaliilor de executie (DDE); - Verificarea tehnica a proiectarii prin verificatori autorizati - Asistenta tehnica din partea proiectantului pe durata executiei lucrarilor Serviciile de mai sus vor fi in concordanta cu Hotararea de Guvern nr. 907/2016 privind etapele de elaborare si continutul cadru al documentatiilor tehnico - economice aferente obiectivelor/proiectelor de investitii finantate din fonduri publice cu modificarile si completarile ulterioare. B. Lucr

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 539658-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 610020-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 610020-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.