Offen Quelle · Sprache: Română

Rumänien · Bauarbeiten

Offizieller TED-Titel · Română

Proiectare si executie lucrari pentru OBIECTIVUL DE INVESTIȚII: ÎNFIINȚARE RETEA INTELIGENTA DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN UAT-URILE PARTENERE ( UAT BOTENI, UAT HARTIESTI, UAT VULTURENI SI UAT DAVIDESTI)

ASOCIAȚIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ GAZE BOTENI-HÂRTIEȘTI-VULTUREȘTI-DAVIDEȘTI · Rumänien

Frist 18.09.2026, 12:00 UTC
Geschätzter Wert121.565.515,75 RON
Veröffentlicht04.09.2026
Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Offizielle Zusammenfassung · Română

Was wird beschafft?

A. Serviciile ce fac obiectul contractului vizat sunt: - Elaborarea DTAC si DTOE, - Documentatii tehnice pentru avize/acorduri/autorizatii - Consultanta si intocmire documentatii pentru autorizare infiintare retea ANRE - Elaborarea proiectului tehnic (PTh); - Elaborarea proiectului de organizare a executiei (P.O.E.) - Elaborarea detaliilor de executie (DDE); - Verificarea tehnica a proiectarii prin verificatori autorizati - Asistenta tehnica din partea proiectantului pe durata executiei lucrarilor Serviciile de mai sus vor fi in concordanta cu Hotararea de Guvern nr. 907/2016 privind etapele de elaborare si continutul cadru al documentatiilor tehnico - economice aferente obiectivelor/proiectelor de investitii finantate din fonduri publice cu modificarile si completarile ulterioare. B. Lucr

Bekanntmachungsverlauf

Zeitlicher Ablauf des Vergabeverfahrens

Verfolgen Sie die wichtigsten Phasen und Aktualisierungen dieses Vergabeverfahrens.

  1. Auftragsbekanntmachung

    · TED 539658-2026

    Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗
  2. Berichtigungsbekanntmachung Aktuelle Bekanntmachung

    · TED 610020-2026

    Geänderte Abschnitte: 1 Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Der Zeitverlauf wurde aus verknüpften amtlichen TED-Bekanntmachungen zusammengestellt. Maßgeblich sind die amtlichen Dokumente.

Quelle und Verlässlichkeit

Quelle: amtliche TED-Bekanntmachung 610020-2026, zuletzt geprüft am 04.09.2026, 10:05. Maßgeblich bleibt die Originalveröffentlichung.

Die Daten werden für eine leichtere Lesbarkeit neu strukturiert. Maßgeblich sind stets die amtliche Bekanntmachung und die Vergabeunterlagen.