Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Română

Ρουμανία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Română

Proiectare si executie lucrari pentru OBIECTIVUL DE INVESTIȚII: ÎNFIINȚARE RETEA INTELIGENTA DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN UAT-URILE PARTENERE ( UAT BOTENI, UAT HARTIESTI, UAT VULTURENI SI UAT DAVIDESTI)

ASOCIAȚIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ GAZE BOTENI-HÂRTIEȘTI-VULTUREȘTI-DAVIDEȘTI · Ρουμανία

Προθεσμία 18 Σεπ 2026, 12:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία121.565.515,75 RON
Δημοσιεύθηκε4 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Română

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

A. Serviciile ce fac obiectul contractului vizat sunt: - Elaborarea DTAC si DTOE, - Documentatii tehnice pentru avize/acorduri/autorizatii - Consultanta si intocmire documentatii pentru autorizare infiintare retea ANRE - Elaborarea proiectului tehnic (PTh); - Elaborarea proiectului de organizare a executiei (P.O.E.) - Elaborarea detaliilor de executie (DDE); - Verificarea tehnica a proiectarii prin verificatori autorizati - Asistenta tehnica din partea proiectantului pe durata executiei lucrarilor Serviciile de mai sus vor fi in concordanta cu Hotararea de Guvern nr. 907/2016 privind etapele de elaborare si continutul cadru al documentatiilor tehnico - economice aferente obiectivelor/proiectelor de investitii finantate din fonduri publice cu modificarile si completarile ulterioare. B. Lucr

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού

    · TED 539658-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 610020-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 610020-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.