Abierto Fuente · Idioma: Čeština

Chequia · Servicios de arquitectura, ingeniería e inspección

Título oficial de TED · Čeština

Diagnostické průzkumy komunikací, průzkumné práce, laboratorní zkoušky a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných pozemních komunikacích

Statutární město České Budějovice · Chequia

Plazo 25 sept. 2026 11:00 UTC
Valor estimado8.500.000 CZK
Publicado25 ago. 2026
Abrir el anuncio oficial ↗

Resumen oficial · Čeština

¿Qué se contrata?

Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvam

Historial del anuncio

Cronología del procedimiento de contratación

Sigue las principales etapas y actualizaciones vinculadas a este procedimiento de contratación.

Todavía no se ha identificado ningún otro anuncio relacionado.

  1. Anuncio de licitación Anuncio actual

    · TED 586814-2026

    Abrir el anuncio oficial ↗

La cronología se ha elaborado a partir de los anuncios oficiales de TED vinculados. Prevalecen los documentos oficiales.

Fuente y fiabilidad

Fuente: anuncio oficial de TED 586814-2026, comprobado por última vez el 28 ago. 2026 7:05. La publicación original sigue siendo la referencia.

Los datos se reestructuran para facilitar su lectura. El anuncio oficial y los documentos de contratación siempre prevalecen.