Åben Kilde · Sprog: Čeština

Tjekkiet · Arkitekt-, ingeniør- og inspektionstjenester

Officiel TED-titel · Čeština

Diagnostické průzkumy komunikací, průzkumné práce, laboratorní zkoušky a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných pozemních komunikacích

Statutární město České Budějovice · Tjekkiet

Frist 25. sep. 2026 11.00 UTC
Anslået værdi8.500.000 CZK
Offentliggjort25. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Čeština

Hvad indkøbes?

Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvam

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 586814-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 586814-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 07.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.