Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Čeština

Τσεχία · Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, μηχανικής και επιθεώρησης

Επίσημος τίτλος TED · Čeština

Diagnostické průzkumy komunikací, průzkumné práce, laboratorní zkoušky a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných pozemních komunikacích

Statutární město České Budějovice · Τσεχία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 11:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία8.500.000 CZK
Δημοσιεύθηκε25 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Čeština

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvam

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 586814-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 586814-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 7:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.