Aperto Fonte · Lingua: Čeština

Cechia · Servizi di architettura, ingegneria e ispezione

Titolo ufficiale TED · Čeština

Diagnostické průzkumy komunikací, průzkumné práce, laboratorní zkoušky a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných pozemních komunikacích

Statutární město České Budějovice · Cechia

Scadenza 25 set 2026, 11:00 UTC
Valore stimato8.500.000 CZK
Pubblicato25 ago 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Čeština

Che cosa viene acquistato?

Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvam

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

Non è stato ancora individuato nessun altro avviso correlato.

  1. Bando di gara Avviso corrente

    · TED 586814-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 586814-2026, verificato l’ultima volta il 28 ago 2026, 07:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.