Deschis Sursă · Limbă: Čeština

Cehia · Servicii de arhitectură, inginerie și inspecție

Titlu oficial TED · Čeština

Diagnostické průzkumy komunikací, průzkumné práce, laboratorní zkoušky a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných pozemních komunikacích

Statutární město České Budějovice · Cehia

Termen-limită 25 sept. 2026, 11:00 UTC
Valoare estimată8.500.000 CZK
Publicat25 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Čeština

Ce se achiziționează?

Předmětem veřejné zakázky je zajištění provedení diagnostických průzkumů komunikací, průzkumných prací, laboratorních zkoušek a posouzení PAU dle vyhl. č. 283/2023 Sb. na vybraných chodnících, parkovištích a vozovkách na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Součástí plnění zakázky je komplexní zajištění podkladů pro systém hospodaření s vozovkou (SHV) v projektové úrovni přípravy dle TP 87 MD ČR a souvisejících činností při přípravě realizace staveb dle požadavku objednatele. Dodavatel je povinen podat nabídku na všechny požadované činnosti. Uzavřená Smlouva o poskytování služeb (dále jen „smlouva“) není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvam

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 586814-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 586814-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 07:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.