Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Magyar

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

19/2025 Ipari gázok beszerzése

MVM Mátra Energia Zártkörűen Működő Részvénytársaság · Ουγγαρία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 12:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε27 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Magyar

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

19/2025 Ipari gázok beszerzése A szerződés keretösszege: 1. rész: nettó 40.999.464 2. rész: nettó 24.851.612 3. rész: nettó 5.877.990 4. rész: nettó 10.961.107 melyből Vevő 70 % lehívására köteles, a fennmaradó 30 % lehívására Vevő nem köteles. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 592700-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 592700-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 9:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.