Aperto Fonte · Lingua: Magyar

Ungheria · Prodotti chimici

Titolo ufficiale TED · Magyar

19/2025 Ipari gázok beszerzése

MVM Mátra Energia Zártkörűen Működő Részvénytársaság · Ungheria

Scadenza 25 set 2026, 12:00 UTC
Valore stimatoNon indicato
Pubblicato27 ago 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Magyar

Che cosa viene acquistato?

19/2025 Ipari gázok beszerzése A szerződés keretösszege: 1. rész: nettó 40.999.464 2. rész: nettó 24.851.612 3. rész: nettó 5.877.990 4. rész: nettó 10.961.107 melyből Vevő 70 % lehívására köteles, a fennmaradó 30 % lehívására Vevő nem köteles. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

Non è stato ancora individuato nessun altro avviso correlato.

  1. Bando di gara Avviso corrente

    · TED 592700-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 592700-2026, verificato l’ultima volta il 28 ago 2026, 09:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.