Nyitott Forrás

Magyarország · Vegyipari termékek

Hivatalos TED-cím · Magyar

19/2025 Ipari gázok beszerzése

MVM Mátra Energia Zártkörűen Működő Részvénytársaság · Magyarország

Határidő 2026. szept. 25. 12:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. aug. 27.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló

Mi a beszerzés tárgya?

19/2025 Ipari gázok beszerzése A szerződés keretösszege: 1. rész: nettó 40.999.464 2. rész: nettó 24.851.612 3. rész: nettó 5.877.990 4. rész: nettó 10.961.107 melyből Vevő 70 % lehívására köteles, a fennmaradó 30 % lehívására Vevő nem köteles. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.

  1. Versenyfelhívás Jelenlegi hirdetmény

    · TED 592700-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 592700-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 9:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.