Επαληθευμένη εικόνα αγοράς

Ουγγαρία — Χημικά προϊόντα: Δημόσιες συμβάσεις

9Ανοικτές συμβάσεις

Ουγγαρία — Χημικά προϊόντα: Βρείτε πρόσφατες προκηρύξεις δημόσιων συμβάσεων από το TED.

Ανοικτές τώρα9
Δημοσιευμένες σε 90 ημέρες9
Διαφορετικές αναθέτουσες αρχές8
ΠηγήTED

Τρέχουσες ευκαιρίες

Ανοικτές προκηρύξεις ανά προθεσμία

Σύνθετη αναζήτηση
Λήγει σύντομα HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

Polielektrolit beszerzése 6 részben

Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Προθεσμία
2 Σεπ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Ιατρικός εξοπλισμός, φάρμακα και προσωπική φροντίδα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

Fejlesztő, digit. eszközök, szoftverek beszerzése

Közép-Pesti Tankerületi Központ

Προθεσμία
3 Σεπ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

Növényvédő szerek beszerzése

Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Προθεσμία
7 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
100.000.000 HUF
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Έπιπλα, οικιακές συσκευές και προϊόντα καθαρισμού

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

DBR - Tisztítási és higiéniai termékek, eszközök

Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Προθεσμία
17 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

Orvosi gázok beszerzése / 2026. (Nagyatád)

Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató Kórház

Προθεσμία
18 Σεπ 2026, 2:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

19/2025 Ipari gázok beszerzése

MVM Mátra Energia Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Προθεσμία
25 Σεπ 2026, 12:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

Illemhely beszerzés Budapest, Népliget területére

Budapest Főváros Önkormányzata

Προθεσμία
8 Οκτ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

Autóbuszokhoz fagyálló hűtőfolyadékok beszerzése

MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Προθεσμία
31 Αυγ 2029, 2:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε
Ανοικτή HUN

Ουγγαρία · Χημικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Magyar

DBR_Autóbuszokhoz szükséges kenőanyagok beszerzése

MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Προθεσμία
31 Αυγ 2029, 2:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
Δεν ανακοινώθηκε

Πώς να χρησιμοποιήσετε αυτή τη σελίδα

Ελέγξτε τα βασικά πριν υποβάλετε προσφορά

Συγκρίνετε την επίσημη προθεσμία, τη διαδικασία, τα έγγραφα και τις απαιτήσεις επιλεξιμότητας πριν δεσμεύσετε πόρους.

Οι αξίες και οι ταξινομήσεις βοηθούν στην ανακάλυψη, αλλά υπερισχύουν η αρχική προκήρυξη και οι τελευταίες διορθώσεις της.