Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Español

Ισπανία · Νομικές υπηρεσίες, μάρκετινγκ, συμβουλευτική και προσλήψεις

Επίσημος τίτλος TED · Español

Diseño, construcción, montaje, desmontaje, transporte, almacenamiento y mantenimiento de los stands que representarán al ITACyL en los certámenes feriales agroalimentarios: Meat Attraction, Salón de Gourmets, Salamaq y Fruit Attraction.

Instituto Tecnológico Agrario de Castilla y León · Ισπανία

Προθεσμία 24 Σεπ 2026, 5:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία941.523 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Español

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

La Ley 7/2002, de 3 de mayo, de creación del Instituto Tecnológico Agrario de Castilla y León, señala en su Artículo 2.1 como objetivos, competencias y funciones, literalmente: El Instituto tendrá a su cargo los objetivos propios de la Comunidad Autónoma de potenciar la actividad del sector agrario y de sus industrias de transformación, mediante el impulso del desarrollo tecnológico y la dinamización de iniciativas que comporten nuevas orientaciones productivas o de adecuación al mercado y a sus exigencias de calidad y competitividad. En el artículo 2.2 de la Ley 7/2002 señala las competencias que en particular le corresponden, y entre ellas, la letra f) de dicho precepto establece: La promoción de los productos agroalimentarios de Castilla y León sin perjuicio de las competencias que en e

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 588793-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 588793-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.