Odprto Vir · Jezik: Italiano

Italija · Zdravstvene in socialne storitve

Uradni naslov TED · Italiano

CASA DI RIPOSO NEVIO FABBRI” DEL COMUNE DI MOLINELLA

UNIONE TERRE D'ACQUA · Italija

Rok 17. sep. 2026 10:00 UTC
Ocenjena vrednost61 939 319 EUR
Objavljeno31. avg. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · Italiano

Kaj je predmet naročila?

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, PER L’AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE MEDIANTE CO-PROGETTAZIONE IN FINANZA DI PROGETTO EX ART 193 DEL D.LGS 36/2023 – ART,55 E SS. DEL D.Lgs 117/2017 CODICE DEL TERZO SETTORE DEL SERVIZIO DI GESTIONE DELLA CASA DI RIPOSO NEVIO FABBRI” DEL COMUNE DI MOLINELLA SU ISTANZA DI PARTE PRIVATA.

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

Za zdaj ni bilo najdeno nobeno drugo povezano obvestilo.

  1. Obvestilo o javnem razpisu Trenutno obvestilo

    · TED 598485-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 598485-2026, nazadnje preverjeno 3. sep. 2026 11:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.