Отворена Източник · Език: Italiano

Италия · Здравни и социални услуги

Официално заглавие в TED · Italiano

CASA DI RIPOSO NEVIO FABBRI” DEL COMUNE DI MOLINELLA

UNIONE TERRE D'ACQUA · Италия

Краен срок 17.09.2026 г., 10:00 ч. UTC
Прогнозна стойност61.939.319 EUR
Публикувано31.08.2026 г.
Отворете официалното обявление ↗

Официално резюме · Italiano

Какво се възлага?

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, PER L’AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE MEDIANTE CO-PROGETTAZIONE IN FINANZA DI PROGETTO EX ART 193 DEL D.LGS 36/2023 – ART,55 E SS. DEL D.Lgs 117/2017 CODICE DEL TERZO SETTORE DEL SERVIZIO DI GESTIONE DELLA CASA DI RIPOSO NEVIO FABBRI” DEL COMUNE DI MOLINELLA SU ISTANZA DI PARTE PRIVATA.

История на обявлението

Хронология на процедурата за възлагане

Проследете основните етапи и актуализации, свързани с тази процедура за възлагане.

Все още не е открито друго свързано обявление.

  1. Обявление за състезателна процедура Текущо обявление

    · TED 598485-2026

    Отворете официалното обявление ↗

Хронологията е съставена от свързани официални обявления в TED. Официалните документи имат предимство.

Източник и надеждност

Източник: официално обявление в TED 598485-2026, последно проверено на 3.09.2026 г., 11:05 ч.. Оригиналната публикация остава меродавна.

Данните са преструктурирани за по-лесно четене. Официалното обявление и документите винаги имат предимство.