Uradni povzetek · Български
Kaj je predmet naročila?
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв
Informativni strojni prevod. Uradni povzetek ostaja merodajen.
Uradni povzetek · Български
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв
Zgodovina obvestil
Časovnica postopka javnega naročanja
Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.
Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.
Vir in zanesljivost
Vir: uradno obvestilo TED 588289-2026, nazadnje preverjeno 28. avg. 2026 10:05. Odločilna ostaja izvirna objava.
Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.