Avoin Lähde · Kieli: Български

Bulgaria · Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja niihin liittyvät tuotteet

Virallinen TED-otsikko · Български

„Доставка на хранителни продукти за нуждите на „СБР- ВИТА” ЕООД – клон Поморие по обособени позиции”

"СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД · Bulgaria

Määräaika 24.9.2026 klo 20.59 UTC
Arvioitu arvo208 038,33 EUR
Julkaistu26.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Български

Mitä hankitaan?

Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 562773-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 588289-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 588289-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.