Deschis Sursă · Limbă: Български

Bulgaria · Alimente, băuturi, tutun și produse conexe

Titlu oficial TED · Български

„Доставка на хранителни продукти за нуждите на „СБР- ВИТА” ЕООД – клон Поморие по обособени позиции”

"СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД · Bulgaria

Termen-limită 24 sept. 2026, 20:59 UTC
Valoare estimată208.038,33 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Български

Ce se achiziționează?

Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 562773-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 588289-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 588289-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.