Aberto Fonte · Idioma: Български

Bulgária · Alimentos, bebidas, tabaco e produtos afins

Título oficial do TED · Български

„Доставка на хранителни продукти за нуждите на „СБР- ВИТА” ЕООД – клон Поморие по обособени позиции”

"СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД · Bulgária

Prazo 24 de set de 2026 20:59 UTC
Valor estimado208 038,33 EUR
Publicado26 de ago de 2026
Abrir o anúncio oficial ↗

Resumo oficial · Български

O que está a ser adquirido?

Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв

Histórico do anúncio

Cronologia do procedimento de contratação pública

Acompanhe as principais etapas e atualizações associadas a este procedimento de contratação pública.

  1. Anúncio de concurso

    · TED 562773-2026

    Abrir o anúncio oficial ↗
  2. Anúncio de retificação Anúncio atual

    · TED 588289-2026

    Abrir o anúncio oficial ↗

A cronologia foi compilada a partir de anúncios oficiais TED relacionados. Os documentos oficiais prevalecem.

Fonte e fiabilidade

Fonte: anúncio oficial do TED 588289-2026, verificado pela última vez em 28 de ago de 2026 10:05. A publicação original continua a ser a referência.

Os dados são reorganizados para facilitar a leitura. O anúncio oficial e os documentos do concurso prevalecem sempre.