Ametlik kokkuvõte · Български
Mida hangitakse?
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв
Abistav masintõlge. Ametlik kokkuvõte jääb määravaks.
Ametlik kokkuvõte · Български
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съв
Teate ajalugu
Hankemenetluse ajajoon
Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.
Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.
Allikas ja usaldusväärsus
Allikas: ametlik TEDi teade 588289-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.
Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.