Odprto Vir · Jezik: Italiano

Italija · Naftni proizvodi, goriva, elektrika in energija

Uradni naslov TED · Italiano

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

COMUNE DI PROCIDA · Italija

Rok 25. sep. 2026 09:00 UTC
Ocenjena vrednost1 229 508 EUR
Objavljeno25. avg. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · Italiano

Kaj je predmet naročila?

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

Za zdaj ni bilo najdeno nobeno drugo povezano obvestilo.

  1. Obvestilo o javnem razpisu Trenutno obvestilo

    · TED 584284-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 584284-2026, nazadnje preverjeno 28. avg. 2026 06:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.