Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Naftni proizvodi, goriva, električna energija i energija

Službeni naslov na TED-u · Italiano

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

COMUNE DI PROCIDA · Italija

Rok 25. ruj 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost1 229 508 EUR
Objavljeno25. kol 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

Još nije pronađena nijedna druga povezana obavijest.

  1. Obavijest o nadmetanju Trenutačna obavijest

    · TED 584284-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 584284-2026, zadnji put provjerena 28. kol 2026. 06:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.