Atvērts Avots · Valoda: Italiano

Itālija · Naftas produkti, degviela, elektrība un enerģija

Oficiālais TED nosaukums · Italiano

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

COMUNE DI PROCIDA · Itālija

Termiņš 2026. gada 25. sept. 09:00 UTC
Paredzamā vērtība1 229 508 EUR
Publicēts2026. gada 25. aug.
Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Oficiālais kopsavilkums · Italiano

Kas tiek iepirkts?

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

Paziņojuma vēsture

Iepirkuma procedūras laika skala

Sekojiet galvenajiem posmiem un atjauninājumiem, kas saistīti ar šo iepirkuma procedūru.

Cits saistīts paziņojums vēl nav identificēts.

  1. Konkursa paziņojums Pašreizējais paziņojums

    · TED 584284-2026

    Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Laika skala ir izveidota no savstarpēji saistītiem oficiālajiem TED paziņojumiem. Noteicošie ir oficiālie dokumenti.

Avots un uzticamība

Avots: oficiālais TED paziņojums 584284-2026, pēdējā pārbaude 2026. gada 28. aug. 06:05. Noteicošā ir sākotnējā publikācija.

Dati ir pārstrukturēti vieglākai lasīšanai. Oficiālais paziņojums un iepirkuma dokumenti vienmēr ir noteicošie.