Otwarte Źródło · Język: Italiano

Włochy · Produkty naftowe, paliwa, energia elektryczna i energia

Oficjalny tytuł TED · Italiano

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

COMUNE DI PROCIDA · Włochy

Termin 25 wrz 2026, 09:00 UTC
Szacunkowa wartość1 229 508 EUR
Opublikowano25 sie 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Italiano

Co jest przedmiotem zamówienia?

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

Nie znaleziono jeszcze żadnego innego powiązanego ogłoszenia.

  1. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej Bieżące ogłoszenie

    · TED 584284-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 584284-2026, ostatnia weryfikacja: 28 sie 2026, 06:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.