Oscailte Foinse · Teanga: Italiano

an Iodáil · Táirgí peitriliam, breoslaí, leictreachas agus fuinneamh

Teideal oifigiúil TED · Italiano

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

COMUNE DI PROCIDA · an Iodáil

Spriocdháta 25 MFómh 2026 09:00 UTC
Luach measta1,229,508 EUR
Foilsithe25 Lún 2026
Oscail an fógra oifigiúil ↗

Achoimre oifigiúil · Italiano

Cad atá á sholáthar?

AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA

Stair na bhfógraí

Amlíne an tsoláthair

Lean na príomhchéimeanna agus na nuashonruithe a bhaineann leis an nós imeachta soláthair seo.

Níor sainaithníodh aon fhógra gaolmhar eile go fóill.

  1. Fógra comórtais Fógra reatha

    · TED 584284-2026

    Oscail an fógra oifigiúil ↗

Cuireadh an amlíne le chéile ó fhógraí oifigiúla TED atá nasctha. Is iad na doiciméid oifigiúla atá i réim.

Foinse agus iontaofacht

Foinse: fógra oifigiúil TED 584284-2026, seiceáilte go deireanach an 28 Lún 2026 06:05. Is í an bhunfhoilseachán an fhoinse údarásach.

Tá na sonraí athstruchtúrtha chun iad a léamh níos éasca. Is iad an fógra oifigiúil agus na doiciméid soláthair a bhíonn i réim i gcónaí.