Deschis Sursă · Limbă: Português

Portugalia · Servicii de arhitectură, inginerie și inspecție

Titlu oficial TED · Português

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - EN341 - ER1-7 TAVEIRO (KM 42+200) E NÓ ALMEGUE (KM 49+065) - REABILITAÇÃO

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugalia

Termen-limită 14 sept. 2026, 17:00 UTC
Valoare estimată700.000 EUR
Publicat3 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Português

Ce se achiziționează?

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - EN341 - ER1-7 TAVEIRO (KM 42+200) E NÓ ALMEGUE (KM 49+065) - REABILITAÇÃO

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 537725-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 607644-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 607644-2026, ultima verificare: 3 sept. 2026, 05:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.