Nyitott Forrás · Nyelv: Português

Portugália · Építészeti, mérnöki és ellenőrzési szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Português

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - EN341 - ER1-7 TAVEIRO (KM 42+200) E NÓ ALMEGUE (KM 49+065) - REABILITAÇÃO

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugália

Határidő 2026. szept. 14. 17:00 UTC
Becsült érték700 000 EUR
Közzétéve2026. szept. 3.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Português

Mi a beszerzés tárgya?

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - EN341 - ER1-7 TAVEIRO (KM 42+200) E NÓ ALMEGUE (KM 49+065) - REABILITAÇÃO

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 537725-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 607644-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 607644-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 3. 5:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.