Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Architektūros, inžinerijos ir tikrinimo paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Português

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - EN341 - ER1-7 TAVEIRO (KM 42+200) E NÓ ALMEGUE (KM 49+065) - REABILITAÇÃO

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugalija

Terminas 2026-09-14 17:00 UTC
Numatoma vertė700 000 EUR
Paskelbta2026-09-03
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - EN341 - ER1-7 TAVEIRO (KM 42+200) E NÓ ALMEGUE (KM 49+065) - REABILITAÇÃO

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 537725-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 607644-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 607644-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-03 05:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.