Deschis Sursă · Limbă: Magyar

Ungaria · Echipamente de transport și produse auxiliare

Titlu oficial TED · Magyar

MTU Power Pack motor alkatrészek beszerzése

MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság · Ungaria

Termen-limită 14 sept. 2026, 08:00 UTC
Valoare estimată718.369.538 HUF
Publicat2 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Magyar

Ce se achiziționează?

Adásvételi keretszerződés keretében vasúti vontató járművek MTU Power Pack motor alkatrészek beszerzése 1. rész: MTU I. 92 féle tétel: 5.558 db; 20 pár; 400 méter; 144 készlet; A szerződés keretösszege nettó 397.694.506 HUF 2. rész: MTU II. 89 féle tétel: 4.020 db; 178 pár; A szerződés keretösszege nettó 187.618.666 HUF 3. rész: MTU III. 42 féle tétel: 1.386 db; 26 pár db A szerződés keretösszege nettó 133.056.366HUF A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek. A részleteket a II.2.4) (BT-24) pont tartalmazza.

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 549964-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 604283-2026

    Secțiuni modificate: 4 Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 604283-2026, ultima verificare: 2 sept. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.