Nyitott Forrás

Magyarország · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Magyar

MTU Power Pack motor alkatrészek beszerzése

MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság · Magyarország

Határidő 2026. szept. 14. 8:00 UTC
Becsült érték718 369 538 HUF
Közzétéve2026. szept. 2.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló

Mi a beszerzés tárgya?

Adásvételi keretszerződés keretében vasúti vontató járművek MTU Power Pack motor alkatrészek beszerzése 1. rész: MTU I. 92 féle tétel: 5.558 db; 20 pár; 400 méter; 144 készlet; A szerződés keretösszege nettó 397.694.506 HUF 2. rész: MTU II. 89 féle tétel: 4.020 db; 178 pár; A szerződés keretösszege nettó 187.618.666 HUF 3. rész: MTU III. 42 féle tétel: 1.386 db; 26 pár db A szerződés keretösszege nettó 133.056.366HUF A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek. A részleteket a II.2.4) (BT-24) pont tartalmazza.

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 549964-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 604283-2026

    Módosított szakaszok: 4 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 604283-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 2. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.