Deschis Sursă · Limbă: Deutsch

Germania · Servicii juridice, marketing, consultanță și recrutare

Titlu oficial TED · Deutsch

Str. 5504 Sicherungsleistung für Oberleitungserneuerung Gauting-Starnberg km 20,6-25,2

DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16) · Germania

Termen-limită 28 sept. 2026, 09:00 UTC
Valoare estimatăNeanunțat
Publicat31 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Deutsch

Ce se achiziționează?

Str. 5504 Sicherungsleistung für Oberleitungserneuerung Gauting-Starnberg km 20,6-25,2 Leistungen: ca. 912 h Sicherungsaufsicht, ca. 1.824 h Sicherungsposten, ca. 4.600 m Feste Absperrung, ATWS 15 Stück bis 60 m, 228 ZSS Bahnerdungsberechtigter und Signalisierung (Sh2, Lf, El6)

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 598923-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 598923-2026, ultima verificare: 31 aug. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.