Nyitott Forrás · Nyelv: Deutsch

Németország · Jogi, marketing-, tanácsadási és toborzási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Deutsch

Str. 5504 Sicherungsleistung für Oberleitungserneuerung Gauting-Starnberg km 20,6-25,2

DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16) · Németország

Határidő 2026. szept. 28. 9:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. aug. 31.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Deutsch

Mi a beszerzés tárgya?

Str. 5504 Sicherungsleistung für Oberleitungserneuerung Gauting-Starnberg km 20,6-25,2 Leistungen: ca. 912 h Sicherungsaufsicht, ca. 1.824 h Sicherungsposten, ca. 4.600 m Feste Absperrung, ATWS 15 Stück bis 60 m, 228 ZSS Bahnerdungsberechtigter und Signalisierung (Sh2, Lf, El6)

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.

  1. Versenyfelhívás Jelenlegi hirdetmény

    · TED 598923-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 598923-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 31. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.