Avoin Lähde · Kieli: Deutsch

Saksa · Oikeudelliset, markkinointi-, konsultointi- ja rekrytointipalvelut

Virallinen TED-otsikko · Deutsch

Str. 5504 Sicherungsleistung für Oberleitungserneuerung Gauting-Starnberg km 20,6-25,2

DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16) · Saksa

Määräaika 28.9.2026 klo 9.00 UTC
Arvioitu arvoEi ilmoitettu
Julkaistu31.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Deutsch

Mitä hankitaan?

Str. 5504 Sicherungsleistung für Oberleitungserneuerung Gauting-Starnberg km 20,6-25,2 Leistungen: ca. 912 h Sicherungsaufsicht, ca. 1.824 h Sicherungsposten, ca. 4.600 m Feste Absperrung, ATWS 15 Stück bis 60 m, 228 ZSS Bahnerdungsberechtigter und Signalisierung (Sh2, Lf, El6)

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 598923-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 598923-2026, tarkistettu viimeksi 31.8.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.