Deschis Sursă · Limbă: Italiano

Italia · Echipamente de securitate, pompieri, poliție și apărare

Titlu oficial TED · Italiano

Fornitura di 1.640 metal detector manuali

Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Direzione Approvvigionamenti - Servizio Appalti · Italia

Termen-limită 24 sept. 2026, 15:00 UTC
Valoare estimată606.800 EUR
Publicat27 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Italiano

Ce se achiziționează?

Fornitura di n. 1.640 metal detector manuali da impiegare nel corso dell’ordinario servizio d’istituto, nonché durante le attività di filtraggio e controllo accessi in contesti di massimo concentramento di persone.

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 592390-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 592390-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 09:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.