Avoin Lähde · Kieli: Italiano

Italia · Turvallisuus-, palontorjunta-, poliisi- ja puolustuskalusto

Virallinen TED-otsikko · Italiano

Fornitura di 1.640 metal detector manuali

Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Direzione Approvvigionamenti - Servizio Appalti · Italia

Määräaika 24.9.2026 klo 15.00 UTC
Arvioitu arvo606 800 EUR
Julkaistu27.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Italiano

Mitä hankitaan?

Fornitura di n. 1.640 metal detector manuali da impiegare nel corso dell’ordinario servizio d’istituto, nonché durante le attività di filtraggio e controllo accessi in contesti di massimo concentramento di persone.

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 592390-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 592390-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 9.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.