Åben Kilde · Sprog: Italiano

Italien · Sikkerheds-, brand-, politi- og forsvarsudstyr

Officiel TED-titel · Italiano

Fornitura di 1.640 metal detector manuali

Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Direzione Approvvigionamenti - Servizio Appalti · Italien

Frist 24. sep. 2026 15.00 UTC
Anslået værdi606.800 EUR
Offentliggjort27. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Italiano

Hvad indkøbes?

Fornitura di n. 1.640 metal detector manuali da impiegare nel corso dell’ordinario servizio d’istituto, nonché durante le attività di filtraggio e controllo accessi in contesti di massimo concentramento di persone.

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 592390-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 592390-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 09.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.