Deschis Sursă · Limbă: Slovenščina

Slovenia · Servicii de transport

Titlu oficial TED · Slovenščina

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

OBČINA PESNICA · Slovenia

Termen-limită 25 sept. 2026, 06:00 UTC
Valoare estimată784.445,4 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Slovenščina

Ce se achiziționează?

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 589755-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 589755-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 11:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.