Otevřeno Zdroj · Jazyk: Slovenščina

Slovinsko · Dopravní služby

Oficiální název TED · Slovenščina

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

OBČINA PESNICA · Slovinsko

Lhůta 25. 9. 2026 6:00 UTC
Předpokládaná hodnota784 445,4 EUR
Zveřejněno26. 8. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Slovenščina

Co je předmětem zakázky?

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení

    · TED 589755-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 589755-2026, naposledy ověřeno 28. 8. 2026 11:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.